Video ze závěrečných prezentací fiktivních firem

Na naší škole máme projekt fiktivních firem o kterém jste možná už někde slyšeli. Fiktivní firma každá firma, kterou jsme založili o studijním předmětu Projekt. Založená firma provádí vše, jako ve skutečnosti. Snažíme se o to, aby se v těchto firmách procvičilo to, co jsme se naučili teoreticky na přednáškách.

9. května jsme měli závěrečné prezentace, kde jsme ostatním studentům naší školy a i veřejnosti předvedli, co jsme celý rok dělali a čeho jsme dosáhli. Součástí závěrečných prezentací bylo i video, které bylo asi nejzábavnější částí celých prezentací. Každá firma měla své video a já vám v tomto článku ukážu to naše.

Naše firma s názvem Zoidberg icecream s.r.o. se zabývala výrobou zmrzliny a sorbetů. Ve firmě jsme měli 4 členy a docela dlouho jsme přemýšleli, jak video zpracovat. Nakonec jsme se shodli na tom, že bychom mohli natočit 4 krátká videa, ve kterých by hlavní hrdinové  získali díky zmrzlině nadpřirozené schopnosti nebo nějaké vlastnosti. Každý z nás má jiné zájmy a podle toho jsme vymýšleli scénář k jednotlivým videím.

zaverecne-prezentace-video

Ve videu se dozvíte, že naše zmrzlina vám může dát sílu, obratnost, talent i štěstí.

Ve videu uvidíte, že díky naší zmrzlině můžete získat schopnosti jako jsou: talent, obratnost, štěstí nebo síla. Každou schopnost natáčel jeden člen firmy. V některých scénách bylo potřeba mít více herců. Video, ve kterém jsem já je až na konci ale objevím se i úplně na začátku. No, dál to tady asi nebudu rozebírat. Pokud se budete chtít na něco zeptat, můžete psát do komentářů tady pod článek nebo i pod video na YouTube. Dobře se bavte.

Napsat komentář