Tvorba webových stránek Kutná Hora

Nabízím tvorbu webových stránek nejen pro podnikatele z Kutné Hory a okolí. Zajistím veškeré potřebné kroky od registrace domény přes aktivaci SSL certifikátu až po finální spuštění nových webových stránek.

Tvorba stránek Kutná Hora – od roku 2012

Webové stránky, které pro vás mohu vytvořit obsahují administraci, díky které si sami můžete jednoduše upravovat obsah webových stránek. Pokud nebudete mít na úpravy webových stránek čas, nabízím také jejich následnou správu. Službu tvorba webových stránek Kutná Hora nabízím již od roku 2012.

Kromě vytvoření samotných webových stránek zajistím také profesionální hosting a mohu zřídit navíc emailovou schránku na vlastní doméně. Nová emailová schránka by měla například tvar info@vasedomena.cz.

Optimalizace pro vyhledávače – SEO

Aby vaše nové stránky mohli zákazníci snadno najít přes vyhledávače jako je Google nebo Seznam.cz, provedu optimalizaci pro vyhledávače – SEO. Optimalizaci pro vyhledávače automaticky provádím pro každé webové stránky.

Grafiku stránek připravím pro stolní počítače, tablety i mobilní telefony. Webové stránky se sami přizpůsobí konkrétnímu zařízení, které bude návštěvník pro prohlížení používat. Stránky tak budou responzivní.

Pokud máte zájem dozvědět se více informací, zavolejte mi na telefon 728 528 581 nebo napište email na tomasrak@intersite.cz. Můžete také navštívit webové stránky s podrobnější nabídkou na www.intersite.cz.

Napsat komentář